Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obří skály v Jeseníkách

12. 9. 2023

Místo: Obří skály se nacházejí nad obcí Lipová-lázně v nádherných Jeseníkách. Jedná se o silové místo, snad nejvýznamnější v Jeseníkách. 

Popis: Obří skály vzhlíží svou mohutností nad údolím mezi Ramzovou a lázněmi Lipová. Je to hřebenový, skalní velikán, který určitě stojí za vaší návštěvu. Kopec to je teda příšerný (dobré srdce a plíce s sebou).

Okolí: Jaképak okolí na hřebenech Jeseníků? Jen si pak všimněte, že na samotné skále jsou pásy drobných, černých krystalů, jedná se o minerál staurolit. A pokud budete mít štěstí, narazíte na sytě růžové, podlouhlé krystaly v křemeni, což je nádherný andalusit.

Silové místo: Asi v polovině západního úbočí skal se nachází silové místo, které odhalila Bódhi. Jedná se o výrazný, položený kámen, kterým vede čistá energie prvního, tvořícího kotouče Světa. První světlo veškerých galaxií. Silové místo je takové mohutnosti, že jakékoli přípravy nejsou nutné. Není tedy nezbytné máchat končetinami, uvádět se meditačního stavu, nic podobného. Je to prostě náraz tak silný, že do Vás vrazí "na první dobrou".

Účinky: Zjistíte sami, nemohu referovat, já hledal andalusit, a Bódhi to ještě zcela nezpracovala. Přibližné místo jsem označil.

Doporučuji navštívit místo zvláště v době kolem slunovratů. Potkáte se s nádhernou energií, úžasnou okolní atmosférou i sami se sebou. Místo je natolik silné, že vás to překvapí. 

2.jpg