Jdi na obsah Jdi na menu
 


ANDĚLÉ

11. 11. 2021

Na začátku prohlašuji, že tento příspěvek píši s velkou úctou a respektem. S anděly se prostě nežertuje, ani náhodou. Proto je naprosto příšerné, když různí proroci a novodobí mágové vyhlašují naprosté hlouposti o tom, že každý má svého anděla, že andělé na nás čekají, že andělé nám slouží, že andělé jsou všude, že je nepočítaně andělů atp. Andělské výlevy různých kněžek lásky a světového požehnání jsou nabíledni...

Archandělé posloužili Nejstaršímu. Byli s tímto Prvním, na jejich perutích se neslo nepoznané, nepojmenovatelné NIC, nic plné bytí, tvarů a nakonec i života. Mezi zřídelní archanděly patří také Azrael, se kterým jsem měl dnes, 10.8.2022, kdy po půl roce přepisuji a upravuji tento příspěvek, první zkušenost. Je to zkušenost se ženou, se kterou je Azrael trvale, již od útlého mládí. Zachránil ji život a vzal ji pod svá křídla. Stále ji a vlastně i jeho cítím v sobě, je to neskutečná, obrovská energie. Trvalá síla i nádhera. Azrael je velmi zvláštní, velmi plachý a skrytý, nicméně snad o to více silnější!

Mě pomohl nesčetněkrát Gabriel, se kterým mám velmi úzký a niterný vztah. Pomohl mi mnohokrát, zachránil mi život, doslova, máme spolu opravdu vřelý vztah. Nicméně je nutné upozornit, že s archanděly se nevyjednává a nehandluje! V případě jejich nepodmíněného obdarování nelze, a to v žádném případě, mít jakékoli postranní úmysly, byť jen špetku zlých zámyslů. V takovém případě by to byla katastrofa a archandělé umí vyvrátit ze základů kohokoli a cokoli. Jejich trest není nikdy dočasným! Jizva je viditelná přes celé eony i všechny prostory Světa. Ve Světě platí jasná pravidla bytí. Tyto se prostě nedají okecat ani jinak umluvit. 

Znovu musím zopakovat, tento příspěvek píši s největší úctou a pokorou. Archandělé jsou tři a pak dalších devět, celkem tedy 12. První tři jsou: Gabriel, Michael a Rafael. Dalšími jsou: Azrael, Chamuel, Jerahmeel, Remiel, Sariel, Uriel, Samael, Orifiel a Raziel. Jen velmi odvážný a čistý člověk si může dovolit psát o archandělech. A protože já takový nejsem, tak si to nedovolím a dále nepokračuji.

Ježíš prohlásil, že Bůh odpustí úplně vše, nikoli hanobení Ducha Svatého. Já přidávám: Bůh odpustí úplně vše díky oběti nejvyšší, Archandělé nikoli. Archandělé neumí vyjednávat, i když mají sílu, obdarovat mocí celého Světa i unést jakýkoli osud, žal a bol.  Na druhou stranu dávají nepodmíněně, neznají "něco za něco". Ve svém trestání neznají obhájce. Smilují se i trestají nekompromisně, beze studu a bázně. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Archandělé

(Renata, 26. 5. 2022 22:17)

Vy jmenujete archanděle! Připouštím, že sama neznám jejich skutečná jména, Ano vím, někteří autoři jména uvádějí, nejsem si však jistá, že jsou správná. Nicméně je třeba rozlišovat jednotlivé stupně těchto bytostí. Působí také v odlišných úrovních.

Re: Archandělé

(Richard HEXER, 18. 7. 2022 8:56)

Renato, díky za koment. Můj příspěvek je velmi uctivý, protože mám zkušenost. Proto ta úcta a opatrnost. Na rozdíl od jiných, kteří o andělech plácají a plácají, a plácají všechno možné...