Jdi na obsah Jdi na menu
 


TOP - NEJ

Zřídil jsem TOP články, o kterých si myslím, že jsou nej. Jasné, jde pouze o můj pohled, které příspěvky jsou lepší nebo horší, ale uznejte, jako autor mám na to právo. I když je to právo marné a legrační.

Vlastně o mém autorství nelze mluvit zcela. Některé příspěvky jsou mé, těmi se vždycky rád pokochám a některé skrze mne jen prošly, těmi se rád potěším. Ve druhém případě, tedy při průchodu vytržením, nutno zaznamenat nejlépe ihned, jinak to nechytím. Při podržení a setrvání je hotovo za 15 minut. Rychlovka. Pamatuji si některá silná vytržení, která jsem nezaznamenal, škoda. Otisky si vybavuji i po mnoha letech.

Moje drahá, téměř osmdesátiletá mámina si přejmenovala Cirkus chrámů na Kolotoč marnosti. Až odejde, napíšu vám o ní a o našem společném příběhu. Je to síla. Jinak každý večer si čte "Co je vlastně NEJ" a je z toho zhrozená i potěšená zároveň. Jako ženu ji to hodně odpuzuje i přitahuje. Já si přesně pamatuji, kdy mi to přišlo. Bylo to při treku v Jizerkách, takže jsem psal již ve vlaku při cestě domů a k tomu doplnil ještě své. 

 

Příspěvky

Jak je být rodičem

13. 8. 2023

... ve zdejším

 

Cirkus chrámů

8. 6. 2023

Pojďte, vstupte všichni

 

Venda z lesa Lužických hor

6. 3. 2023

Václav Syrový - sportovec i umělec, poníženec a silák 

 
Celý příspěvek | Rubrika: TOP - NEJ | Komentářů: 0

Co je vlastně NEJ

1. 8. 2022

Vědomí je svoboda a Poznání je světlem svobody, jen hovada bučí a kroutí ohony.

 

Pes není nositelem svobody

18. 7. 2022

V boudě nebo kotci, jak chcete

 

Sny a mimosmyslová realita

8. 5. 2022

Sny jako institut osobního sebepoznání?

 
Celý příspěvek | Rubrika: TOP - NEJ | Komentářů: 2