Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kolegyně bez energie a bez šťávy

27. 5. 2022

Asi před rokem se nám ve firmě začala ztrácet kolegyně, kolegyně vždy veselá, plná energie. Úsměv postupně mizel, příjemná ženská barva hezkých tváří rovněž, svěšená a povadlá ramena bila všem do očí. Na jedné firemní akci se rozpovídala druhé kolegyni, na chodbě u cigárka, čehož jsem se nechtíc zúčastnil.

Slíbil jsem ji, že jí pomohu. Jenže najednou v práci nebyla delší dobu, takže jsem se o ní bál. Naštěstí se vrátila, ovšem ještě v horším stavu. Pokles životní energie byl ještě mohutnější, přičemž jsem se dozvěděl, že absolvovala mnohá vyšetření, která nic neobjasnila. Faktem zůstává, že podobných, lékařských diagnóz přibývá, tj. s nulovým výsledkem diagnózy, za což samozřejmě současná alopatická medicína nemůže. 

Vykreslil jsem ji a zjistil, že ona kolegyně na sobě nese obrovskou rodinou zátěž, kterou již nezvládá nést. Doporučil jsem ji celkem jednoduchý rituál, který prováděla každé ráno po probuzení celkem 21 dní. Rituál se týkal dohody se svou rodinou, která ji dávno opustila tento svět a uzavření jí samé, aby již nenesla rodinné zátěže, které by ji zcela zruinovaly. Myslím, že jsme nasadili ještě nějaké bylinky, už si nepamatuji.

No a dnes? Zrovna dnes jsme spolu mluvili. Prostě vypadá nádherně, i když nedávno překonala věkový, ženský horizont, tj. 40 let. Kolegyně prostě září, opět má v oku jiskru, která se ještě prohloubila, bytnost jejího Já i s tělem se narovnaly, ladný pohyb a úsměv prozrazují vše. Jak mi původně před kresbou sdělila, že na takové věci není, přesto si myslím, že má veliký potenciál, tak uvidíme. Poradil jsem ji, až bude někde na výletě, na hezké a milé louce, ať si promluví s tamními entitami, třeba jí to půjde a najde staro/nové schopnosti, které k ní patří, tak uvidíme. Uvidíme, jak bude odvážná.