Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čištění domu, ve kterém žijí malé děti

24. 6. 2022

Obdržel jsem zprávu, pomoci lidem, které jsem neznal. Přiznávám, moc se mi nechtělo. S mladým otcem té rodiny jsem mluvil celkem dlouho po telefonu, díky tomu jsem tak nějak předem věděl, jaký tam je problém a jak to zřejmě celé dopadne. Jenže jsem se dozvěděl, že mají tři malé kluky a to samozřejmě rozhodlo.

Přijel jsem k sociálně slabé rodině, díky letitému problému tam nechtěli nic moc nového dělat, takže byt podle toho tak vypadal. Jinak všichni byli naprosto úžasní, oba rodiče, dva kluci 7-9 let a jeden úplně malý prcek v máminých rukách, který bude mít těžký život, protože tak hluboké, nádherné oči jsem dlouho neviděl.

Po mém příjezdu, jsme si společně sedli a já se ptal: V bytě bydlí osm let, tři roky se to děje, zvuky, přímá, materiální zhmotnění zlé entity atp. Samozřejmě jsem se ptal, zda mohou být u našeho hovoru jejich děti. Odpověď byla jasná: Mohou, protože jsou účastni také, těch hnusných zkušeností. Mluvili jsme dlouho, protože to je základ, abych se dozvěděl co nejvíce, nakonec i to, co dotyční považují za maličkosti nebo nedůležité hlouposti. V bytě byla předtím za nimi již místní, vyhlášená kartářka, také kaplan, nepomohl nikdo. Já osobně mohu vždy, ale musím být angažovaný, tj. citově sdílet problém. V případě těch tří fantastických kluků to bylo jasné. Děti si podobné nezaslouží, mají prostě právo na bezstarostné dětství.

Mladý otec té rodiny mi sdělil, že před třemi lety vyklízeli se sousedem starou půdu v tom domě, ve kterém bydlelo více nájemníků, a že to tehdy asi spustilo. Z kuchyně, kde jsme seděli, jsem se podíval k půdě, ale nic tam nebylo. OK, dovolil jsem se a postupně prošel všechny místnosti. Jenže nikde nic! Vše bylo čisté. Když jsem se vrátil do kuchyně, opřel jsem se o futra a svrchu shlédl na sedící, nešťastnou rodinku s jiskrnýma, nicméně smutnýma očima. Zadíval jsem se na otce rodiny a začalo mi být hodně zle, úplně stejně jako po našem telefonátu.

"Jsi to ty, je to na tobě, je to tvoje práce", prohlásil jsem. Jeho mladá, moc milá žena ihned, bezmyšlenkovitě zareagovala: "Já to věděla!" Oba byli potěšeni, že jsem na to přišel, ale co dál? Zjistit příčinu, proč to na něm je, ale to je pro mě zbytečně zdlouhavé. Nejdříve jsem tedy provedl s oním mladým otcem obřad, který mu pomůže a ochrání. Poté jsem mu dal za úkol, aby se modlil každé ráno, svými slovy, krátce a upřímně po dobu 40-ti dnů s tím, že se jedná o upevnění svazku s Ochráncem. Podobné jsem provedl s jeho ženou, i když trochu jinak a za jiných podmínek.

Jen musím ještě připomenout, že jsem na jejich mobilech viděl zcela autentické fotky z toho bytu oné negativní entity. Nikomu ty fotky nepřeji vidět, byl to opravdu velký hnus a vymáznout je z paměti mi dalo dost práce. Připomínám, nebyly to fotky stažené z netu, šlo o autentickou materializaci a substanciální zlobu a hnus! Až když jsem se vracel autem domů, tak jsem volal nazpátek, aby všechny ty fotky smazali.

Rozloučil jsem se s milou a sympatickou rodinou. Jak milí a fajn lidé. Kluky jsem pomazal křížem na jejich čelech, postavil je tzv. do latě, sám se chytil za srdce, provedl dlouhý pohyb paží a popřál jim nekonečnou sílu bojovníků Jedi. To bylo najednou smíchu…

Z bytu jsme šli jen s oním mladým otcem chodbou dolů po schodišti. Než otevřel hlavní vchod, otočil se na mě a řekl mi, že mi sdělí něco, co nikdy nikomu, ani své rodině, neprozradil. Před třemi lety si totiž začal s černou magií, s různými machry přes internet apod. A BYLO TO VENKU, konečně. Archanděl začal již úřadovat…