Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komunikace

24. 8. 2021

Ach ta komunikace, vůbec tomu nerozumím, proč se někteří tak moc bojí. Přitom brány jsou otevřené. Faktem zůstává, že každému co jeho jest. To je prostě stará pravda. Každý může, kam chce, spíše kam patří. Komunikace souvisí se vztahy. Bez přítomnosti vztahů není s kým nebo čím komunikovat. Vztahy vytváří naši síť, kterou jsme zaujati, která nás drží TEĎ A TADY. Vztahy uvnitř rodiny, ke kamarádům, k naší planetě, ke Stvořiteli, ale i ke svému kraji, bydlišti, domu, autu apod. 

Při své spolupráci s druhými jsem zjistil, že většina lidí se chová intuitivně, tj. dle svého zadání, zcela v souladu se sebou samým. To se týká víry, lidí kolem sebe, chování, jednání, jídla, pití a dalších. Většinou jsem diagnostikoval skutečnosti, podle kterých konkrétní člověk žil, protože intuitivně, podprahově věděl, co mu dělá dobře a co zle, ke komu patří a ke komu ne. 

TAKŽE, pokud má kdokoli potřebu řešit svou situaci, své směřování, anebo svou minulost atp., má několik možností. Takový jedinec se může obrátit na kohokoli vezdejšího, to je jasné, pokud to nepomáhá, pokud je to málo, je to nedostačující, je třeba jít do Světa. Nejlépe se chodí do Světa ráno, po probuzení, když je jedinec čerstvý, bez denního ruchu a problémů. Nejlépe, když je ráno sám. Pokud je zbytek rodiny doma, tak je dobré si přivstat o hodinu dříve a mít čas pro sebe a Svět. Stačí si opláchnout ruce a obličej studenou vodou, nezapínat rádio, TV ani sociální sítě. V celém svém ranním obydlí postačí jedno slabé osvětlení, malá lampička, pokorné přítmí, pokorné se sebou samým.

Brada mírně vztyčená, nohy v postoji na šíři ramen, paže mírně od těla, dlaně ve směru. Komunikace se Světem může začít:

Směrem na východ je to čelem ke Stvořiteli, popř. andělům.

Směrem na jih je to čelem ke Gaie, popř. spirituálům našeho světa.

Směrem na západ je to čelem k předkům a celé předchozí rodině.

Směrem na sever je to čelem ke svým dřívějším učitelům (šamanům, kněžím atp.)

Hlavně bez obav, jen je nutné jasně vědět, co je k řešení a s kým to řešit. Nemá cenu jít ke kováři a žádat opravu střechy. Každý má své místo, svá pověření. A když zapadne klíč do správného zámku, tak je to pravé požehnání...