Jdi na obsah Jdi na menu
 


ANDĚLÉ

11. 11. 2021

Na začátku prohlašuji, že tento příspěvek píši s velkou úctou a velkým respektem. S anděly se prostě nežertuje, ani náhodou. Proto je naprosto příšerné, když pseudo proroci a různí novodobí mágové vyhlašují naprosté hlouposti o tom, že každý má svého anděla, že andělé na nás čekají, že andělé nám slouží, že andělé jsou všude, že je velké množství andělů atp. U podobných příspěvků mne jímá závrať a tak nějak je mi celkově mdlo - viz povrchní až pitomé Léčivé divadlo Gabriely a její andělské výlevy. 

Na začátku si dovolím uvést jednu víceméně spekulaci, mou spekulaci, kterou ani nebudu dále ověřovat, nakonec proč? Ti tři byli první, ještě před Nejstarším. Tak jsem to prostě napsal, no. A nebudu to ověřovat, opět se musím ptát, proč? Komu to poslouží? Byli prostě první, na jejich perutích se neslo nepoznané, nepojmenovatelné NIC, nic plné bytí, tvarů a nakonec i života. 

Já osobně mám s Gabrielem velmi úzký vztah. Několikrát mi pomohl, zachránil mi život, doslova, máme spolu opravdu niterný vztah. Také musím uvést, že neexistuje jedno jediné zrníčko hnoje, které bych mohl mít v sobě. V takovém případě by to byla katastrofa a Gabriel by mě vyvrátil ze základů, upozorňuji zcela. Jenže realita je jiná, těch zrníček hnoje mám mnoho, takže mi to Gabriel také vrátil. Nedá se nic dělat, za vše se prostě platí. Jenom pitomci nadělají dluhy a pak neplatí. Ve Světě platí jasná pravidla bytí. Tyto se prostě nedají okecat na sociálních sítích ani v médiích. Naštěstí. Demonstrace na ulicích také nepomohou!

Znovu musím zopakovat, tento příspěvek píši s největší úctou a pokorou. Andělé jsou tři a pak devět, celkem tedy 12. První tři jsou jasní: Gabriel, Michael a Rafael. Další jsou: Azrael, Chamuel, Jerahmeel, Remiel, Sariel, Uriel, Samael, Orifiel a Raziel. Tak jsem to napsal, no. Doufám, že se neurazí. Samozřejmě se ve Světě oslovují jinak, ale to někdy příště. Jen velmi odvážný a čistý člověk si může dovolit psát o andělech. A protože já takový nejsem, tak si to nedovolím!

Moc se tu všem omlouvám, ale více psát o tak skvostných bytostech nemohu. Ne že bych nechtěl nebo nemohl, ale respekt k těmto skvostům mi to nedovoluje. Proto se Vám omlouvám, což myslím zcela upřímně, bezezbytku. A nakonec, pokud se chcete o těchto něco dozvědět, tak se jich zeptejte napřímo. Svět není hluchý ani slepý, nakonec ani namyšlený.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář