Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komunikace

24. 8. 2021

Ach ta komunikace v novodobém, vypečeném světě médií a sociálních sítí. Faktem zůstává, že každému co jeho jest. To je prostě stará pravda. Každý může, kam chce, nebo kam patří. Komunikace souvisí se vztahy. Bez přítomnosti vztahů není s kým nebo čím komunikovat. Vztahy vytváří naši síť, kterou jsme zaujatí, která nás drží TEĎ A TADY. Vztahy uvnitř rodiny, ke kamarádům, k naší planetě, ke Stvořiteli, ale i ke svému kraji, bydlišti, domu, věcem. 

Pokud máte vážné problémy zde na světě, můžete se vydat do Světa. Jen žádné obavy a strachy. Žádné brány ani cesty nejsou zavřené. Žádné! Pokud jste tedy v takové nouzi, že na cestu dále již nevidíte, přivstaňte si, ať rodina i vaše okolí ještě spí. Brzo ráno jste čerství, bez denního ruchu a problémů. Nejlépe, když jste ráno sami. 

V klidu se vydýchejte, bradu mírně vztyčenou, nohy v postoji na šíři ramen, paže mírně od těla, dlaně ve směru komunikace, která může začít:

Směrem na východ je to čelem ke Stvořiteli, vašim ochráncům a andělům.

Směrem na jih je to čelem ke Gaie, popř. spirituálům našeho světa.

Směrem na západ je to čelem k předkům a celé vaší předchozí rodině, kterou si geneticky nesete v sobě.

Směrem na sever je to čelem k vaším předchozím učitelům.

Hlavně bez obav, jen je nutné jasně vědět, co je k řešení a s kým to řešit. Nemá cenu jít ke kováři a žádat o opravu dřevěného krovu. U prezidenta republiky také nežádáte o stavební povolení, ale o milost nejvyšší. Vše máte po ruce, jen nemít strach a obavy, to je zásadní podmínkou vzájemného a smysluplného sdílení.