Jdi na obsah Jdi na menu
 


Strach jako zdravotní problém

21. 12. 2023

Napsala mi mladá Slovenka, že se dlouhé měsíce nevyspala, že má psychické problémy, které se projevovaly i tělesnými potížemi. Po krátké komunikaci mi napsala svůj příběh. Zemřel ji dědeček, kterého měla ráda, typický slovenský mašinfíra. Od té doby se začaly veškeré problémy. Byla na tom dost špatně, nic ji nepomáhalo. Jinak je to žena velice senzitivní, sama se snažila přijít na příčinu, měla obavy o nějaký atak zvenčí, dokonce o negativní vliv samotného dědečka.

Hned první večer, kdy se mi svěřila, jsem ji poslal, samozřejmě se svolením, sílu mého patrona. Druhý den mi napsala, že se konečně po dlouhé době vyspala. To byl moc dobrý signál. Poté jsem ji vykreslil, přitom zjišťoval všechny možné okolnosti, vliv odešlého dědečka, rodinné i rodové zátěže apod. Nic, vše bylo v pořádku, dědula odešel v klidu a míru. V případě oné mladé ženy se jednalo o obyčejný lidský strach. Nalepila se na ní "eota" strachu (viz starší příspěvek o strachu), jejíž ramena vlála a vlála, čímž se nalepovaly další molekuly strachu, takže se psychické a poté fyzické problémy prohlubovaly. 

Následně jsem zjišťoval, koho poprosit o pomoc. Přišel mi Archanděl Michael, se kterým se neznám, přiznávám. Mohu ostatním jen poradit, je nutné s ním jednat velmi obezřetně, jeho mohutnost a ráznost jsou obrovské. Vkreslil jsem do jejího mentálního pole Michaelovu pomoc. "Eoty" strachu byly odsekány silou Michaelova meče. Teda, když čtu poslední dvě věty, znějí mi příliš mysteriózně. Jako akademicky vzdělaný člověk se proti takovým vyjádřením musím ohradit. No ale, jak to mám jinak napsat? 

Podobná léčba nezabere okamžitě. Slečna se hodně zlepšila, nicméně muselo přijít několik odplavovacích vln. Silové bytosti nejsou automatem na kávu, vhozením mince nenastává okamžité, zázračné vyléčení. Chce to nedlouhý čas a také vlastní práci. Jinak to nejde. Dneska již mohu s velkou radostí a zadostiučiněním potvrdit, že je všechno v pořádku. Radost a vnitřní vyrovnanost oné milé, slovenské ženy jsou zpět. Jen je ještě problémem její přítel, který ji nevěří, neuznává její vlastní hodnotu. No, však sama uvidí. Je ještě hodně mladá a má toho tolik před sebou.