Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kolegyně bez energie a bez šťávy

27. 5. 2022

Asi před rokem se nám ve firmě začala ztrácet kolegyně, kolegyně vždy veselá, plná energie. Úsměv postupně mizel, příjemná ženská barva hezkých tváří také, svěšená a povadlá ramena bila všem do očí. Na jedné firemní akci se rozpovídala druhé kolegyni, na chodbě u cigárka, čehož jsem se nechtíc zúčastnil.

Slíbil jsem ji, že jí pomohu. Jenže najednou v práci nebyla delší dobu, takže jsem se o ní bál. Naštěstí se vrátila, ovšem ještě v horším stavu. Pokles životní energie byl ještě znatelnější, přičemž jsem se dozvěděl, že absolvovala mnohá lékařská vyšetření, která nic neobjasnila. Faktem zůstává, že podobných, lékařských diagnóz přibývá, tj. s nulovým výsledkem zjištění příčin problémů, za což samozřejmě současná alopatická medicína nemůže. 

Vykreslil jsem ji automatickou kresbou a zjistil, že kolegyně na sobě nese obrovskou rodinou zátěž, kterou již nezvládá nést. Je to genetická zátěž předchozí rodiny, tj. části, která již zemřela. Kolegyně se v určitý čas rozhodla, že jim pomůže a dořeší jejich problémy. Doporučil jsem ji celkem jednoduchý postup, který prováděla každé ráno po probuzení celkem 21 dní. Procedura se týkala dohody se svou předchozí rodinou, tj. aby již nenesla rodinné zátěže, které by ji zcela zruinovaly. Myslím, že jsme nasadili ještě nějaké bylinky, už si nepamatuji.

No a dnes? Zrovna dnes jsme spolu mluvili. Prostě vypadá nádherně, i když nedávno překonala ženský stresový faktor dosáhnutím 40-ti let. Kolegyně prostě září, opět má v oku jiskru, která se ještě prohloubila, tělo se napřímilo, úsměv září na všechny kolegy. Je zřejmé, že často stačí jen vlastní rozhodnutí a pak se dostaví vše, co člověk potřebuje. Jen se kolikrát odvážit, rozhodnout se a nebát se!